Podcast #25: Páteční inspirace #2

Jaké podcasty/epizody stojí za to si poslechnout, se dozvíte v podcastu ;) A odkazy na ně najdete tentokrát i na blogu ;)

 


 

Podcast #24: Občas to strašně letí ;)

Taky Vám připadá, že to občas letí strašně rychle? Ještě před rokem jsem na Eliáška mluvila, co si to vegetoval, v bříšku a dneska … , tak to se dozvíte v podcastu ;)

 


 

Podcast #23: Jak překonat strach?

Jak překonat strach? Jak začít? Jak překonat svoji zónu komfortu? Tak to je zase jedna z Vašich nejčastějších otázek u mě v directu, takže jsem si říkala, že na tohle téma nahraju podcast ;)

 


 

Podcast #22: Houbaření ;)

Konečně jsme si udělali čas a vyrazili na houby. Dřív činnost, která mě dřív vůbec nebavila, teď naprosto zbožňuju ;) A co mě na tom nejvíc baví a co jsme nakonec našli se dozvíte v podcastu ;)

 


 

Podcast #21: Nejklidnější místo

Víkend za námi a já si říkala, že se s Vámi podělím o tip na výlet, třeba na ten následující víkend ;) Asi neznám místo, kde na mě dýchne takový klid, jako právě v jedné vesničce kousek od nás. Ačkoli se jedná o vesnici, najdete v ní tu nejkrásnější bylinkovou zahradu, obrovský park u řeky a kavárničku s výbornými zákusky ;) Navíc jakýmkoliv nákupem tam připíváte na místní charitu, takže odtamtud vždy jezdím navíc s dobrým pocitem ;) Více v podcastu ;)

 


Podcast #20: Páteční inspirace 

Doposlouchala jsem naprosto úžasnou audio knihu, kterou stojí za to si poslechnout nebo přečíst ;) O jakou se jedná se dozvíte v podcastu ;)

 


 

Podcast #19: Na co se těším? ;)

Nevím, jestli je to tím nadcházejícím podzimem, ale vždycky v tomhle období se začínám na něco těšit ;) A na co se dozvíte v podcastu ;)

 


Podcast #18: Vztahy nemusí být jen složité ;)

Sice je středa, ale já se v podcastu vrátím zase k víkendu, kdy jsme si udělali takovou menší rodinnou sešlost ;) No a možná vás překvapí, v jakém složení se často vídáme ;) Více v podcastu ;)

 


 

 

Podcast #17: Splněný mini sen ;)

Sny člověk nemusí mít jen velké, ale i malé ;) A jeden takový mini sníček jsem si konečně splnila. Jaký sen to byl, se dozvíte v podcastu ;)

 


 

 

Podcast #16: Co se dělo o víkendu ;)

Úplně jsem Vám v pátek zapomněla říct, na co jsem se strašně těšila ;) Takže takové shrnutí i to, jak to nakonec dopadlo, najdete v dnešním podcastu ;)


 

 

Podcast #15: Páteční inspirace

Jeden z nejčastější dotazů je, jaké podcasty, knížky, nebo weby ráda sleduju pro inspiraci. No, a protože toho naposlouchám a načtu za týden docela dost, tak jsem si říkala, že pátky budou zaměřené právě na tohle téma: Co podle mě stojí za to sledovat, přečíst si, nebo si poslechnout. Co mě zkrátka za týden nejvíc bavilo ;) Tak snad Vás tyhle pátky pro inspiraci budou bavit ;)

 


 

 

Podcast #14: Proč bychom neměli přehlížet varovné signály, že naše tělo potřebuje odpočinek?

Odpočinek je pro mě jednou z nejdůležitější činností. Jenže ne každý to tak má a co je nejhorší, jakmile přehlédneme varovné signály, že bychom měli zpomalit a konečně si odpočinout, může se nám to také pěkně vymstít… Více v podcastu ♥

 

 


 

Podcast #13: Co je moje radost a tipy, kde hledat poklady ;)

Kdo mě sleduje už delší dobu ví, jak moc zbožňuju starožitnosti a že je to u nás doma vlastně celé zařízené jen nábytkem s příběhem ;) No a protože se mě často ptáte právě na tipy, kde takový poklady najít, v dnešním podcastu se s Vámi podělím o svá nejoblíbenější místa ;)

 

 


 

Podcast #12: Můj první školní den

Tak nějak mi vlastně došlo, že v pondělí byl první školní den, a tak jsem si říkala, že si společně zavzpomínáme na můj úplně první školní den. Víte třeba, že jsem nosila ofinu ;) Více v podcastu ;)

 


 

 

Podcast #11: Vykradli nás aneb jak si nenechat nikým a ničím zkazit den ;)

Ukončení naší letní kavárny se stalo vážně nezapomenutelným zážitkem. Když jsme dorazili na místo, zjistili jsme, že nás vykradli a všechno zboží poházeli po lese… Ale to, že se stane něco ne zrovna dvakrát příjemného, by nemělo být impulsem pro to, abychom si zkazili den nebo to vzdali, naopak by měl být motor pro naši vnitřní motivaci, ukázat že nás jen tak něco nepoloží. Jak nakonec celý den dopadl, se dozvíte v podcastu ;)

 


 

 

Podcast #10: To jak se cítíme, ovlivňuje to, jak jednáme

 

(Předem se chci trošku omluvit, stáhla jsem si novou aplikaci na nahrávání, na první dva pokusy to znělo kvalitou jak předešlé podcasty, ale jakmile jsem nahrála dnešní, co má asi 20 min, v počítači to pak znělo se šílenou ozvěnou :( Bohužel jsem už neměla čas to celé přehrát a chtěla jsem, aby dnešní vyšel, tak snad mi to odpustíte a příště to bude jenom lepší ;)

 


 

 

Podcast #9: Co dělat, když ztratíme motivaci

 


 

Podcast #8: Když máte den blbec

 


 

Podcast #7: Jak se cítit skvěle?  4 tipy, co mi zaručeně vždycky pomůže

 


 

Podcast #6: Víkendová svatba

 


 

Podcast #5: Nikdy není pozdě, zase se zamilovat
(Vyprávění od 79-ti letého dědečka ♥)

 


Podcast #4: Nejlepší akce jsou ty neplánované

 


 

Podcast #3: Nejdůležitější je vytrvat a nevzdat to

 


 

Podcast #2: To, že něco víme, ještě neznamená, že podle toho i tak jednáme

 


 

Podcast #1: Novinka – každý den nový podcast ;)

 

 

x
×
Show
Knížka, která zahřeje u srdce a dodá naději a odvahu jít za svými sny ♥
×
Show
Knížka, která zahřeje u srdce a dodá naději a odvahu jít za svými sny ♥