Jak vyléčit zlomené srdce ženský kruh

Vím, jak zlomené srdce umí bolet… Vím, jak je těžké o nějakých věcech vůbec mluvit… Přesto cítím, jak je to osobní sdílení strašně potřebné. A proto vznik workshop/ženský kruh Jak vyléčit zlomené srdce. Na workshopu se dozvíte jak skutečně vyléčit zlomené srdce (ať už jste knížku četli nebo ne ;) ). Probereme tam přesně a důkladně všechny techniky popsané v knížce Lék na zlomené srdce. Během jednoho dne se dozvíte, jak zklidnit nejen svoje tělo, ale především mysl. Jak se zbavit veškerých obav, pochybností, panických ataků a strachu. Jak si zase vrátit energii do života a ztracené sebevědomí. Jak k sobě přitáhnout samé skvělé věci. Jak odpustit nejen ostatním, ale především sobě. Jak v sobě najít ztracenou sebelásku. A hlavně, jak být zase šťastná. 

Protože...

 • Co když vyléčit zlomené srdce je mnohem jednoduší, než si myslíme?
 • Co kdy to, že něco končí jen znamená, že něco nového ještě lepšího má teprve přijít?
 • Co když nás ta ztráta má jen něčemu naučit, nejen o nás, ale především pro náš další vztah?
 • A co když rozchodem naopak v sobě nalezneme sebe samu, vnitřní klid, odvahu, sebelásku a pocit štěstí?
V dopoledních hodinách se potkáme v útulné a klidné kavárně v Krkonoších ve Dvoře Králové (kavárna bude ve vybraném termínu uzavřená, takže nás nebude nikdo rušit ;). Seznámíme se, dáme si společný brunch a projdeme jednoduché techniky na zklidnění těla, mysli a napojení se na sebe (jemná jóga a dechové cvičení - před kavárnou je v létě k dispozici i veliká zahrada ;). A kroky k tomu, jak vyléčit své zlomené srdce. Pak vyrazíme na procházku beze slov a dojdeme na to nejkrásnější místo, které znám, a které mi pokaždé vyrazí dech. :) Až se vrátíme, čeká nás drobné občerstvení s výbornými bylinkovými sirupy, podělíme se o poznatky z procházky a probereme různá témata a bude prostor pro sdílení (se). Závěrem si zacvičíme opět jemnou jógu a dechové cvičení ;). Jeee, já už se tááák těším, jak si to užijeme :)

Jak to bude přobíhat?

V dopoledních hodinách se potkáme v útulné a klidné kavárně v Krkonoších ve Dvoře Králové (kavárna bude ve vybraném termínu uzavřená, takže nás nebude nikdo rušit ;). Seznámíme se, dáme si společný brunch a projdeme jednoduché techniky na zklidnění těla, mysli a napojení se na sebe (jemná jóga a dechové cvičení – před kavárnou je v létě k dispozici i veliká zahrada ;). A kroky k tomu, jak vyléčit své zlomené srdce. Pak vyrazíme na procházku beze slov a dojdeme na to nejkrásnější místo, které znám, a které mi pokaždé vyrazí dech. :) Až se vrátíme, čeká nás drobné občerstvení s výbornými bylinkovými sirupy, podělíme se o poznatky z procházky a probereme různá témata a bude prostor pro sdílení (se). Závěrem si zacvičíme opět jemnou jógu a dechové cvičení ;). Jeee, já už se tááák těším, jak si to užijeme :)

Co Ti to přinese

 • Skutečně si vyléčíš zlomené srdce
 • Dozvíš se praktiky, jak zklidnit svoje tělo i mysl a předejít tak špatné náladě, mental break, panickým atakům a depresím
 • Najdeš odpovědi na otázky, které už dlouho hledáš
 • Napojíš se na sebe
 • Načerpáš energii
 • Budeš se cítit vnitřně silná a klidná
 • Poznáš nové (a já věřím úžasné) ženy

Počet míst je omezen, proto si své místo raději rezervuj ještě dnes :)

Co s sebou?

 • Pohodlné oblečení
 • Pohodlné tenisky, které se nebudeš bát na procházce ušpinit :)
 • Jógomatku/podsedák (ale klidně může být i starý ručník ;) )
 • Nejlépe batoh, kam si vše potřebné dáš ;)
 • A doma (nebo v tom batohu) nech určitě telefon, zbytečně by Tě rušil a rozptyloval ;)

Termíny 5.2.2022 (sobota - VYPRODANÝ) a 12.2.2022 (sobota - volná místa) Cena ženského kruhu je 1500Kč vč. občerstvení (platí se 250 Kč při objednávce, zbytek na místě v den konání workshopu). A jako dárek Tě čeká knížka Lék na zlomené srdce a speciální korálky v celkové hodnotě 748 Kč ZDARMA :)

Časový harmonogram Ti přijde emailem, společně s přesnou adresou :)

Těším se na Tebe :) Elen ♥

Pokud jsi zdaleka a chtěla bys dorazit, vymyslíme nějaké hezké ubytování v okolí, třeba s jinou účastnicí, co to bude mít stejně jako Ty, jen mi to připiš u objednávky :) Cena ubytování je cca 1200 Kč ;)