Mňaukísek byl malinkatý černý chlupáč, který se v mém životě objevil, někdy by řekl za minutu dvanáct… já říkám v ten správný čas… A aniž bych si to zprvu uvědomovala… učil mě... Postupně mě naučil věřit zase na zázraky, snít, dávat na svoje srdce víc než na svoji hlavu, být v životě vděčná, odpouštět (si), být zase sama sebou a hlavně… hlavně nečekat na zítra i při těch malých drobnostech. 
Když odešel… bolelo to… Ale to jeho poselství, těch jeho 16 kroků ke štěstí zůstává dál a já si říkala, že by byla škoda, nepodělit se o to s ostatními. Třeba s Tebou. A tak vznikla knížka Co mě naučil Mňaukísek. A tak, jestli chceš být v životě konečně šťastná/ý a chceš překonat ty chvíle, kdy to není zrovna růžový… Mňaukísek Ti pomůže ♥

Knížka Co mě naučil Mňaukísek

Mňaukísek byl malinkatý černý chlupáč, který se v mém životě objevil, někdy by řekl za minutu dvanáct… já říkám v ten správný čas… A aniž bych si to zprvu uvědomovala… učil mě… Postupně mě naučil věřit zase na zázraky, snít, dávat na svoje srdce víc než na svoji hlavu, být v životě vděčná, odpouštět (si), být zase sama sebou a hlavně… hlavně nečekat na zítra i při těch malých drobnostech. Když odešel… bolelo to… Ale to jeho poselství, těch jeho 16 kroků ke štěstí zůstává dál a já si říkala, že by byla škoda, nepodělit se o to s ostatními. Třeba s Tebou. A tak vznikla knížka Co mě naučil Mňaukísek. A tak, jestli chceš být v životě konečně šťastná/ý a chceš překonat ty chvíle, kdy to není zrovna růžový… Mňaukísek Ti pomůže ♥

"Byl to jedinečný zážitek číst tuto knížku. Nedokázala jsem se odtrhnout od jejích stránek… Příběhy plné naděje, vedoucí k zamyšlení, pro lepší, smysluplnější život. Při čtení jsem se usmívala jak blbeček nad hrnek kakaa a cítila jsem z ní krásnou energii života a krásu pomíjivých okamžiků. Víc takových knížek prosím :)" Anna Hanišová

Každá jedna knížka je vlastně originál ♥

Ručně a s láskou vázaná, na voňavém recyklovaném papíru. Co kus to vlastně originál :) A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :)
Formát: 13,5*19cm                   
Počet stran: 95
Vnitřní papír: recyklovaný 90 g/m2
Potah: recyklovaný papír s potiskem
Vazba: šitá, knižní (V8)
Hřbet a zadní obálka: plátno
Cena: 399 Kč 
Doba dodání: do 14-21 dnů (vyrobeny ručně:))

Zajímá Tě více? Tak tedy:

Formát: 13,5*19cm Počet stran: 95 Vnitřní papír: recyklovaný 90 g/m2 Potah: recyklovaný papír s potiskem Vazba: šitá, knižní (V8) Hřbet a zadní obálka: plátno Cena: 399 Kč Doba dodání: do 14-21 dnů (vyrobeny ručně:))

Přečti si, co mi o knížce napsal jeden ze čtenářů zde ♥

Tato knížka je vyrobena ručně. V České republice. Šetrně k přírodě. Cena je 399 Kč. Věřím, že si ji zamiluješ, a že Tě přiměje konečně "otevřít tu konzervu"(pochopíš po přečtení) :)

Elena Olivarez

"Nejdřív jsem myslela, že jsem si koupila jen další pěknou knížku, po přečtení mi ale došlo, že jsem si vlastně koupila naději a odvahu jít za svými sny." Eva Franková

Za jak dlouho mi přijde balíček?

Na ty nejlepší věci v životě si člověk musí počkat :) Takže i na balíčky ode mě si budeš muset nějaký ten den počkat. Ale pak uvidíš, že to stálo za to :) Navíc nikdy nevíš, kdy Tě balíček na poště překvapí a to je přece skvělý…to těšení se :) Většinou balíček (Knížka nebo plecháček) přijde do 14-21 dnů ode dne přijaté platby na účtu, vše se odvíjí od toho, kolik je objednávek před Tebou (proto raději nečekej s objednávkou) a jak rychle se knížka/plecháčky vyrobí.

A teď Ti řeknu důvod, proč tomu tak je. Nechtěla jsem jít tím klasickým způsobem, kde bych si nechala knížku/plecháčky vyrobit v neosobní tiskárně a pak jich měla tisíce schovaných po bytě. Ne, chtěla jsem něco víc. Něco víc pro Tebe!

Každá knížka a plecháček jsou vlastně svým způsobem originály. Každý jeden kus je ručně dělaný. S láskou, troufám si tvrdit :) Když jsem poprvé držela knížku a plecháčky…bylo to (ne)skutečný. Jiný. Nádherný. To provedení se na tom tak odrazilo, až mě to samotnou dojalo. Nic se nevyrovná poctivé ruční práci.

Každý jeden kus, neberu ze zásob, ale je dělaný přímo pro Tebe. Takže to funguje tak, že jakmile jsou peníze připsané na účtu, napíšu email mým „skřítkům pomocníkům“ a řeknu jim, že potřebuju plecháček/knížku pro Lenku, Petra, Janičku… Jo, zabere to víc času, ale mě to dělá šílenou radost, když vím, komu balíček objednávám, komu ho balím, komu přijde a udělá radost. A hlavně když vím, že každý jeden kus je dělaný ručně, s láskou a přímo pro Tebe.

 • 37366080_1770299476381849_314483273554198528_o
 • 38025462_1789782621100201_2272911179967889408_o
 • 39217575_1816393468439116_8169107614664228864_o

„Nevím, co napsat, vzala jste mi slova a dala moc podnětů k věcem, které vykonat (nebrat jako samozřejmost) ♥ Moc děkuji! Kniha hřeje u srdce ♥ už jen to, jak byla zabalená ♥ a věnování ♥ ještě jednou děkuji! ♥♥ P.S. Kniha nepotřebovala ani záložku, přečtena byla jedním dechem a hodně se mě dotkla ♥“ Klára