Lék na zlomené srdce.

Knížka, která dokáže vyléčit zlomené srdce. text—-

Co mě naučil Mňaukísek

Knížka, která zahřeje u srdce, dodává naději a odvahu nečekat a jít za svými sny :) 16 příběhů, 16 zamyšlení, 16 kroků ke štěstí… Ručně a s láskou vyrobená (ano, každý jeden kus :) ), na voňavém recyklovaném papíru. A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :)

Korálky - Lék na zlomené srdce

Korálky Lék na zlomené srdce, jsou vytvořeny z přírodních polodrahokamů růženínu a howlitu. Dodávají nejen lásku, ale také vnitřní sílu a pocit klidu. Pomáhají přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Uklidňují city a činní nás odolnějšími vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru.

Korálky - Sebeláska

Korálky SEBELÁSKA, jsou vytvořeny z přírodního růženínu, který je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. 

Plecháček na motiv knížky - VYPRODANÉ

Ke každé knížce přece patří plecháček s Tvým oblíbeným nápojem :) A tak je tento plecháček vyroben ručně a s láskou na motiv knížky “Co mě naučil Mňaukísek”.

Plecháček pro snílky - VYPRODANÉ

Jsi beznadějný snílek, stejně jako já? Tak to je dobře :) Ukaž světu, že se nebojíš snít a jít za svými sny tímhle roztomilým plecháčkem :)
×
Show
Knížka, která zahřeje u srdce a dodá naději a odvahu jít za svými sny ♥
×
Show
Knížka, která zahřeje u srdce a dodá naději a odvahu jít za svými sny ♥