Pro velký zájem o knížky a korálky se dodání může protáhnout na 10 dní, děkujuuuu :) ♥

Lék na zlomené srdce

Zlomené srdce vždycky bolí stejně a je jedno, jestli je nám šestnáct, třicet nebo padesát. Jestli jsme se rozešli, nebo dostali kopačky. Jestli s tím partnerem jsme měsíc nebo deset let. Je to zkrátka ztráta. A bolí to. Najednou cítíme, jak se nám naše plány rozplynuly, jak nevíme, jak dál, jestli to samy zvládneme a máme strach… A právě proto vznikla knížka Lék na zlomené srdce. Chtěla jsem a celou jsem ji psala tak, abyste při pročítání měli pocit, jako že na to nejste sami. Chtěla jsem, aby vám dodala odvahu, vnitřní sílu a sebelásku. A chtěla jsem, abyste v ní našli především naději.♥

Co mě naučil Mňaukísek - (EKO VERZE bez plátna)

Knížka, která zahřeje u srdce, dodává naději a odvahu nečekat a jít za svými sny :) 16 příběhů, 16 zamyšlení, 16 kroků ke štěstí… Ručně a s láskou vyrobená (ano, každý jeden kus :) ), na voňavém recyklovaném papíru včetně obálky, bez použití žlutého plátna, abychom ještě víc šetřili přírodu ;). A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :)

Co mě naučil Mňaukísek

Knížka, která zahřeje u srdce, dodává naději a odvahu nečekat a jít za svými sny :) 16 příběhů, 16 zamyšlení, 16 kroků ke štěstí… Ručně a s láskou vyrobená (ano, každý jeden kus :) ), na voňavém recyklovaném papíru. A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :)

Korálky - Andělíček

Korálky Andělíček, jsou vytvořeny z přírodního polodrahokamu bílého howlitu. Přináší hluboký klid a uvolnění. Ochraňuje svého nositele a dodává mu vnitřní sílu. Uklidňuje city a činní odolnějším vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru.

Korálky - Lék na zlomené srdce

Korálky Lék na zlomené srdce, jsou vytvořeny z přírodních polodrahokamů růženínu a howlitu. Dodávají nejen lásku, ale také vnitřní sílu a pocit klidu. Pomáhají přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Uklidňují city a činní nás odolnějšími vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru.

Korálky - Sebeláska

Korálky SEBELÁSKA, jsou vytvořeny z přírodního růženínu, který je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. 

Korálky - Láska

Korálky LÁSKA, jsou vytvořeny z přírodního růženínu, který je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. 

Workshopy/Ženské kruhy - PRO JEDNOTLIVCE (ženy)

Chceš načerpat energii a být zase šťastná? Chceš se cítit vnitřně silná a klidná? Chceš se napojit se na sebe? Chceš najít odpovědi na otázky, které už dlouho hledáš? A chceš nejen zklidnit svoje tělo, ale především mysl a předejít tak špatné náladě, mental break, panickým atakům a depresím? Tak zjisti více a rezervuj si termín :)

Plecháček na motiv knížky - VYPRODANÉ

Ke každé knížce přece patří plecháček s Tvým oblíbeným nápojem :) A tak je tento plecháček vyroben ručně a s láskou na motiv knížky “Co mě naučil Mňaukísek”.

Plecháček pro snílky - VYPRODANÉ

Jsi beznadějný snílek, stejně jako já? Tak to je dobře :) Ukaž světu, že se nebojíš snít a jít za svými sny tímhle roztomilým plecháčkem :)