Elena Olivarez

                        „Elena je zkrátka Porsche sales mentoringu.“

J. Ježek (účastník online kurzu Špičkový obchodník)

nhswhzstz88

Zdravím Vás,

tady vždycky přemýšlím, co o sobě napsat :)…Mám psát o tom, jak jsem před devíti lety naprosto propadla prodeji a psychologie přesvědčování, díky tomu lámala rekordy v prodejích, až jsem jednou překonala laťku pro mě nejvyšší a to, že jsem za měsíc vydělala prodejem přes čtvrt milionu. A na základě toho teď pracuji jako sales mentor?

Nebo o tom, jak jsem chtěla začít psát motivační články, ale takový Dreamlife mě šestkrát odmítl, protože jsem „neuměla psát“ a neměla žádné zkušenosti, než mi nakonec dal šanci a já teď píšu nejen pro něj, ale i pro mnoho dalších?

A nebo mám psát o tom, jak jediná věc, bez které se vážně neobejdu je moje houpací křeslo, kde právě teď vznikají i tyto řádky? A nebo o tom, jak si ráda vychutnávám každý okamžik svého života, o kterém jsem psala tady. Ale víte co? Co to udělat jinak? Za tu dobu, co se aktivně věnuji sales mentoringu a školení, za sebe nechám raději mluvit své klienty, zákazníky a spolupracovníky.

„Mám takový pocit, že neznám jiného člověka, který by vás dokázal strhnout svým entuziasmem, tak jako Elena.“
Jana Čapková, podnikatelka

„Elena svým online kurzem s mentoringem nastavila novou laťku v tomto oboru.“
Tomáš Krejář, obchodník

„Elenin mentoring si zamilujete-funguje. Odvážně se věnuje nejdůležitější otázce, kterou většina obchodníků přeskakuje a pak se diví, proč nedosáhli svým cílů:PRÁCE!“
Filip Veselka, obchodník

 „Díky, díky, díky.“
Gabriela Hrdinková, obchodnice

„Když Elena po dvou týdnech viděla, že do toho nedávám maximum, ukončila skype mentoring se slovy, že mě nebude přemlouvat k tomu, abych se stal úspěšným, a vrátí mi celou částku ze zaplaceného kurzu a raději dá příležitost někomu jinému. Peníze fakt poslala a strašně mě tím naštvala! Ale jen díky tomu mi došlo, v čem je tenhle online kurz jiný a vlastně si mě tímhle gestem naprosto získala :). Chtěl jsem dostat novou šanci, že tentokrát už na sobě budu fakt pracovat – Elena mi řekla, že druhá šance je ale za dvojnásobnou cenu. Tím mě zase naštvala! :D Dnes bych klidně zaplatil i čtyřnásobnou cenu, protože je to malá investice v porovnání s tím, jak se nejen finančně ale celkově změní váš život. Eleno, máš můj plný respekt a díky za to nakopnutí, bez toho by se můj život asi těžko změnil! :)“
Jiří Vlach, podnikatel

„Díky vlastním zkušenostem Elena ví, co dělá úspěšné obchodníky úspěšnými.“
Ivana Lesková, obchodnice

„Já můžu říct jediné: DOPORUČUJU!“
Patrik Pilát, obchodník

„Elena je pro mě výjimečná svým přístupem a empatií. Málokdo se dokáže tak vcítit do člověka a pomoci mu jako ona.“
Monika Rychterová, podnikatelka

Víte, že i vy se můžete stát úspěšnými obchodníky, tak jako Jirka, Ivana či Honza před vámi a změnit tak svůj život, tak jak jste si vždycky přáli.
Stačí se přihlásit do kurzu :)

kurz