Online kurz

Jak by Váš život vypadal, kdybyste se stali TOP obchodníkem, ve firmě, pro kterou pracujete? ⇓

zdarma

kurz

Přemýšleli jste někdy nad tím, co by se stalo, kdybyste se od teď, během 6 týdnů, stali naprostou špičkou ve svém oboru? Co všechno by se změnilo, kdybyste se stali nejlepším obchodníkem ve firmě, pro kterou pracujete? Čekal by vás vytoužený kariérní postup? Koupili byste si auto, nový iphone, či boty, které jste vždycky chtěli? Jezdili byste relaxovat na Bali? Získali byste sebevědomí a otevřeli si novou pobočku? Či rozjeli vlastní projekt? Markovi z videa se už život změnil a teď si užívá, kdy tu vytouženou změnu zažijete i vy?

zdarma kurz

 

 

 

Unikántní online kurz s MENTORINGEM

Představte si, že si pořídíte knihu, znáte třeba Pravidlo 10x od Granta Cardonena? Tam na vás po každé kapitole čeká malé cvičení. Ze začátku jsme plní nadšení a motivace z nové knihy, a tak každé cvičení pečlivě vyplňujeme, dáváme si na tom záležet, přemýšlíme o odpovědích… Jenže s každou další stránkou naše motivace opadá a přesně po 36 straně, přestane 97% čtenářů dál vyplňovat, přestože knihu dočte. Připomíná vám to něco? Co by se ale změnilo, kdybyste věděli, že vám po přečtení té knihy, sám spisovatel zavolá, a bude s vámi chtít projít vaše odpovědi na otázky?

Toto není jen další online kurz, kde utratíte peníze a budete doufat, že si v sobě sami najdete a udržíte motivaci na sobě pracovat. Tohle je jedinečný online kurz s mentoringem. Jednou týdně se s vámi spojí Elena Olivarez (top mentor na motivaci a prodej) a postupně s vámi projde splněné výzvy z online kurzu, naplánuje další týden a naučí vás překračovat svoje hranice tak, abyste se během 6 týdnů stali úspěšnými obchodníky.

Sales mentoring funguje úplně stejně jako při jiných oblastech života. Pamatujete si, jak to dopadne, když se sami rozhodnete, že se naučíte anglicky? Nebo, že začnete pravidelně běhat? Raději nemluvit, co myslíte :)…Co se ale změní, když si zaplatíte lektora na doučování angličtiny? Či permici ve fitku spolu s hodiny fitness trenérem, který na vás bude dohlížet? Vysněného výsledku vždy dosáhnete nejlépe jedině s lektorem/trenérem/mentorem. Jedině s tímhle online kurzem konečně dosáhnete úspěchu, a stanete se špičkovými obchodníky, stejně tak jako účastníci před vámi.

Cena online kurzu s mentoringem

je 6 499,- včetně DPH

Při objednání do 28.2. jen 2999,- vč. DPH

(pozor počet míst v online kurzu je vždy OMEZEN, zítra může být zcela naplněn, zbývá už jen 6 míst)

kurz

Co vás čeká?

 • Během šesti týdnů postupně probereme šest témat – Vybudujete si ty správné základy pro úspěch, především ve své mysli. Podíváme se na to, jak o sobě (ne)přemýšlet jako obchodníkovi. Jak se stát magnetem na peníze. Jak překonat svůj strach a zvládat odmítnutí. Dopodrobna se podíváme komu vlastně prodáváte. A jak udělat svoji prodejní prezentaci tak, abyste zákazníky motivovali ke koupi. A jak v dnešní době pracovat především chytře.

 

 • Celkem získáte přístup k 25 video lekcím, které se vám budou postupně zasílat na uvedený email, který zadáte při objednávce. Pracovní sešit v PDF, kde na vás budou čekat výzvy, abyste se krok po kroku mohli stát úspěšným obchodníkem. A 6x skype mentoring vždy v délce 20 min od Eleny Olivarez jedničkou mezi sales mentory.

 

 • Jedná se o jedinečný vzdělávací online kurz se skype mentoringem. Stačí vám tedy jen dobré připojení k internetu. Nemusíte nikam dojíždět, celý online kurz i skype mentoring může proběhnout z pohodlí vašeho domova.

 

 • Týden na budování základů začíná vždy následující ÚTERÝ. Je tedy jedno, jestli si kurz objednáte v pondělí či v neděli, vaše video lekce na téma 6 pomocníků k úspěchu (nebo-li začátek 1.týdne Budování základů) začne vždy první následující úterý, po uhrazení online kurzu.

 

 • K online kurzu je pro vás připraven ve formě PDF pracovní sešit, ve kterém jsou pro vás připraveny výzvy (úkoly) ke každé video lekci. Díky tomu máte možnost uvedené tipy ihned uvést do praxe. Tyto výzvy je potřeba splnit. Jedině důkladné splnění těchto výzev je hlavním předpokladem úspěchu. Pokud výzvu nesplníte, nemůžete od tohoto kurzu očekávat 100%. Je to stejné jako v životě, kolik do toho dáte, tolik dostanete zpět.

 

 • Upozornění na novou video lekci dostanete vždy na email. Přesný postup lekcí záleží na datu vašeho vstupu do kurzu. Na domluvený skype, vždy jen mějte zapnutý počítač, Elena vám zavolá. (Před vaším hovorem, totiž často skypuje s jiným účastníkem kurzu).

 

 • Získání roční slevy 20% na další mentoring od Eleny, kterou lze uplatnit i po skončení kurzu.

 

 • Možnost pravidelného uzavřeného setkávání s dalšími účastníky kurzu. Kde na vás bude čekat přednáška na téma psychologie přesvědčování při prodeji, networking, kupa jídla a neopakovatelná atmosféra.

 

 • Celým online kurzem a skype mentoringem provází  Elena Olivarez TOP školitelka na motivaci a prodej

Vyzkoušejte video lekce ZDARMA ⇓

zdarma

Možná je to i váš příběh

Začínáte s prodejem?
Jste v prodeji nováček a nevíte, jak na to? Nemáte zkušenosti, chybí vám sebevědomí a pociťujete strach, když jdete za zákazníkem. Tento online kurz je určen přesně pro vás. Dozvíte se techniku, jak být sebevědomější, jak na zákazníky a jak na prodejní prezentace.

„Opustila jsem svoji práci v kanceláři a rozhodla se vydat na dráhu obchodníka, bála jsem se začátků a tak jsem vyzkoušela mentoring od Eleny a myslím si, že jen díky ní jsem se vyvarovala zbytečných chyb, které by mě jistě čekali. Ale nečekejte, že to bude zadarmo, Elena vás donutí makat :D. Ale díky tomu, teď jako obchodnice měsíce, si užívám dvoutýdenní dovolenou na Floridě. Eleno, díky.“

Klára Macková, obchodnice

Stagnují vaše výsledky a chcete víc?
Cítíte se, jako byste přešlapovali na místě? A i když vaše výsledky nejsou špatné, nedokážete je překročit, jako byste měli svůj finanční strop? Každý obchodník se čas od času někde zasekne. Co s tím? Vím přesně, kde je váš problém. A tak v kurzu zjistíte, díky čemu si dokážete postupně navyšovat svou finanční laťku a jak to udělat, abyste nespadli z vrcholku úspěchu.

„Jako by čtyřicet tisíc byl můj strop a ne a ne ho překročit. Ve třetím týdnu zaměřeném na peníze, jsem si konečně uvědomila, svůj postoj k penězům, proč bych jich měla hodně vydělávat a co je nejdůležitější, proč a jak navyšovat svou finanční laťku. Je úžasný jak to funguje.“ 

Eva Rutlerová, obchodnice

Nedaří se vám úspěšně prodávat?
Prodávat se vám stále nedaří, ale chcete. Pokud chcete, máme z poloviny vyhráno, teď se jen v kurzu dozvíte, jak vyhrát úplně. Možná se jen zaměřujete na věci, které nevedou k úspěchu. Možná jen přehlížíte, to nejdůležitější. A proto se dozvíte, jak pracovat především chytře. A jak motivovat své zákazníky ke koupi.

„Po přečtení snad sté knihy a navštívení dvou školení na téma prodej, jsem měl pocit, že snad prodej ani není pro mě, výsledky se ne a ne dostavovat. Díky Elenině kurzu jsem pochopil, že se zaměřuju na špatné věci a vůbec neumím pracovat s referencemi a na základě toho mi jen mizí zákazníci mezi prsty. Dnes už pracuji tak – nehledám nové zákazníky, ozývají se mi totiž sami.“

Martin Polák, obchodník

Proč můžete jedině získat?guarantee4

A co když mi online kurz nebude vyhovovat? Nebojte, i na to myslíme. Máte možnost zkusit si 2 video lekce zdarma a sami posoudit, zda do kurzu vstoupíte či ne. A pokud vstoupíte a po 30 dnech zjistíte, že to není to pravé pro vás, vrátím vám peníze. Bez otázek. Bez průtahů. Hned. S mojí garancí spokojenosti si můžete být jistí.

zdarma

Proč tento online kurz není pro každého?

Toto není klasický online kurz, kde jen zadáte příkaz k úhradě ve své bance a „je to“. Otázka času je pro mě naprosto klíčová a investuji ho jen do lidí, kteří se opravdu chtějí posunout ke svým cílům a jsou ochotni na sobě pracovat. Takže pokud chcete vstoupit do kurzu, měli byste si předem odpovědět na tyto otázky:

 • Jste rozhodnuti stát se špičkovým obchodníkem a vzít svůj úspěch do svých rukou?
 • Jste ochotni plnit všechny výzvy z online kurzu?
 • Jste ochotni jít konečně do akce, i když to znamená opustit svoji komfortní zónu neúspěchu?
 • Jste ochotni začít do prodeje dávat 10x více než tomu je dosud?

Pokud, odpovídáte ANO, tak vám chci ještě něco říct:

Tenhle online kurz vám nepřináší 101 rad, jak…ani vám nenabízí možnost, jak rychle a snadno získat vše, co si přejete. Pokud byste chtěli takový návod, běžte raději na stránky magie či ezoteriky. Abyste se posunuli z místa, kde jste, tam kde chcete být, musíte vyvíjet kontinuální snahu, investovat spoustu času a energie a především musíte vše, co se během online kurzu dozvíte a naučíte neustále trénovat. Odrazuju vás? Ne, jen vám říkám podmínky pro to stát se úspěšným obchodníkem:)

Aby tento online kurz byl efektivní má vždy jen omezenou kapacitu (není v mých silách mentorovat sto lidí za den :) I já si ráda dopřávám oddych ve svém houpacím křesle s horkým chai tea. Od ledna tímto kurzem prošlo 33 účastníků (dnes velmi úspěšných obchodníků, kteří i ztrojnásobili své příjmy, budují obchodní týmy a Jirka mi včera volal, že bude otevírat novou pobočku jejich firmy). A tak raději dlouho nepřemýšlejte, zítra už může být kurz plně obsazen a vy si tak budete muset měsíc počkat, než zase bude místo, mezitím ale vaše konkurence už bude pořádný kus napřed před vámi).

„Elena je zkrátka Porsche sales mentoringu. Nakazí vás svým entuziasmem, že máte pocit, že dokážete vše a poleje studenou sprchou, když vidí, že nemakáte na sto procent. Bez jejího skvělého mentoringu si své podnikání ani nedovedu představit.“

Jan Ježek, podnikatel

„Nevěřil bych, že se dá za měsíc tak posunout kupředu. Díky Eleně a jejímu online kurzu s mentoringem se moje příjmy ztrojnásobili. Jestli máte nějaké hranice, Elena vám je pomůže překročit.“

Jaroslav Fořst, obchodník

„Jestli si pořídíte Elenin online kurz, tak ale počítejte s tím, že budete muset pořádně máknout. :))  Ale jedině tak pochopíte, že dokážete víc, než si původně myslíte. Eleno, díky za všechno.“ 

Alena Zákravská, obchodnice

Tohle jsou slova jen pár mých účastníků kurzu, dnes velmi úspěšných obchodníků, kdy mezi ně budete patřit Vy?

kurz

Možná vás stejně jako účastníky kurzu napadlo:

 

Jak probíhá první skype mentoring, už mám mít něco připraveného?

Při prvním skype mentoringu vás chci především poznat :) Co děláte, co prodáváte, co od kurzu očekáváte, protože jedině tak se můžeme posunout nejlíp dál.

 

Proč celý online kurz startuje vždy až od úterý?
Některé věci v životě zkrátka nejdou uspěchat a potřebují čas, proto je online kurz přesně rozvržen a naplánován tak, aby byl především efektivní, a abyste každé téma mohli dostatečně vstřebat a dané výzvy procvičit. Kdybych vám dala hned přístup ke všem videím na jednou, vím, že by vám toho kurz moc nedal.

 

Co když mi do toho něco přijde a nebudu se moci na skype přihlásit?
Pokud se na něčem domluvíme, očekávám, že to na sto procent platí. Jinak zbytečně narušujete nejen průběh svého kurzu, ale i dalších účastníků. Pokud se to přece jen stane, dejte mi  včas dopředu vědět, že nestíháte. Zrušení skype mentoringu 10-5 minut nepřichází v úvahu a stejně jako vy máte možnost na 30 denní garance, mám to i já. Pokud vidím malou ochotu na sobě pracovat, neplnění výzev a podobně, vracím vám peníze (plnou částku) a naše spolupráce končí. Jak už jsem říkala, investuju čas jen do těch účastníků, kteří se chtějí opravdu posunout dál. Nebudu vás přemlouvat k tomu, abyste se stali úspěšnými :)

 

Je tento kurz vhodný jen pro obchodníky?
Ano, je zaměřen především pro obchodníky. Ale nezapomínejte, že prodáváme neustále každý den. Často nejen při prodeji, ale i v osobním životě. Já schopnost prodávat využívám každý den, když smlouvám ceny ve starožitnictví (jsem blázen do starožitnictví)… Proč dávat za tu dokonalou barokní skříň 18 tisíc, když to dokážu stáhnout na deset? :) Když jsem objevila svůj byt snů v prvorepublikové vile, s vnitřním bazénem, saunou a vnitřní vířivkou, s dost zásadní podmínkou ve smlouvě-žádná domácí zvířata (což by nebyl problém nemít dvě kočky)….Zkrátím to, bydlíme tam i s našimi chlupáči, které se nehnou z postele :) Když rozjíždím nové projekty…měsíc před adventem mě napadlo uspořádat vlastní vánoční trhy (protože zbožňuju Vánoce). Bez špetky zkušeností v tomto oboru a s minimálními náklady…výsledek- domluvení velkých partnerů na spolupráci, kteří mi poskytli zboží k zapůjčení na následný prodej, domluvení zámeckých prostor skoro zadarmo, když tam budou mít reklamu, čistý zisk přes 70 000,- Což jde, co myslíte?

Pokud si pohráváte s myšlenkou vstoupit do online kurzu a chcete zlepšit svoji prodejní dovednost, určitě mi napište, něco spolu vymyslíme.

 

Stačí 20 minutový mentoring?
Ano, pokud se nebudeme zdržovat tlacháním o tom, jak se máme a co jsme měli dobrého k jídlu :D Jakmile se spojíme, hned probereme váš týden, vaše splněné výzvy, a naplánujeme další. Dvacet minut bohatě stačí.

 

Co když budu chtít další mentoring?
Pokud vám 20 min nebude stačit a chtěli byste toho probrat víc. Nebo po skončení online kurzu budete chtít s mentoringem jednou za dva týdny pokračovat, máte možnost pořídit si další můj mentoring za zvýhodněnou cenu pro účastníky kurzu se slevou 20%.

 

Co ke kurzu potřebuju?
Jen připojení k internetu a skype, abychom se mohli spojit. A samozřejmě chuť na sobě pracovat. Jo a taky tužku a vytisknutý PDF pracovní sešit, abyste mohli plnit výzvy.

 

Nejde mi vyplnit objednávka, co se děje?
Asi jste si nevšimli všude napsaného ONLINE KURZ OPĚT PLNĚ OBSAZEN :D Znáte to, pokud nejste první, nejspíš budete poslední a jiný obchodník se už rozhodl na sobě pracovat. Zanechte mi email, nebo sledujte můj fb, jakmile bude volné místo, ozvu se vám :)

 

Jak zjistím, jestli je kurz plně obsazen?
Nepůjde vám vyplnit objednávka. Budete muset počkat, ale věřte, stojí to za to. Jen si pro příště pospěšte, abyste o své místo zbytečně nepřišli. A jiný obchodníci už nepracovali na svém úspěchu.

 

Co to znamená, že po skončení kurzu jsou uzavřené setkání?
Jak říkám, tímto online kurzem to nekončí, ale ještě víc rozjíždí :) Pro účastníky kurzu je možnost pravidelného uzavřeného setkávání (za cenu režijních nákladů). Kde vás bude čekat vždy zajímavá přednáška na téma psychologie přesvědčování v prodeji, seznámení a networking s dalšími účastníky, kupa jídla, inspirace, motivace a především zábava.

 Napadá vás nějaká otázka, týkající se online kurzu-napište mi na info@elenaolivarez.cz . Ozvu se vám, jen co odepíšu všem ostatním zájemcům. :)

 Jaké by to bylo, kdyby….

Na začátku jsem se ptala, jestli jste někdy přemýšleli nad tím, co všechno by se mohlo změnit, kdybyste se stali TOP obchodníkem ve své firmě, teď si zkuste představit, jaké by to bylo,kdyby…

Jaké by to bylo být úspěšným obchodníkem?

Jaké by to bylo umět prodat jakýkoli produkt/službu?

Jaké by to bylo plnit si vydělanými penězi své sny?

Jaké by to bylo stát se špičkou ve svém oboru?

Jaké by to bylo klidně i ztrojnásobit své příjmy?

Už o tom nemusíte jen snít, konečně se můžete stát špičkovým obchodníkem.

Jak to vím? Díky metodám, vysvětlených v tomto online kurzu jsem za měsíc dokázala vydělat prodejem přes čtvrt milionu a to v okurkové sezóně. Může to být i váš příběh. Je to na vás a vždycky bylo. Cesta k tomu, abyste se jím stali špičkovým obchodníkem je připravená.

Stačí vykročit.⇓

kurz